ترجمه مقاله

  • ۱۳۹۷/۰۹/۲۲
  • ۰۹۳۵۹۷۷۶۴۷۷-۰۹۱۹۵۰۴۹۵۶۸

قوانین و مقررات سایت

1- یک قرارداد زمانی میان کاربر و آروان ترجمه منعقد می‌شود که کاربر سفارش خود را در وب سایت ثبت و مبلغ سفارش را به یکی از دو شکل زیر پرداخت نماید. - پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی - پرداخت از طریق واریز بانکی یا خودپرداز، در صورت استفاده از این روش پرداخت، کاربر موظف به ثبت فیش پرداختی در وب سایت است. 

2- آروان ترجمه هزینه، کیفیت و زمان تحویل سفارش را به کاربر اطلاع می دهد. 

3- زمان نهایی انجام سفارش در زمان پرداخت به کاربر اعلام خواهد گردید، تحویل به موقع تمامی سفارشات تضمین می گردد. 

4- آروان ترجمه در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت. 

5- کاربر می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. روش های اعلان در روزهای کاری و ساعات اداری است. در صورتی که یک قرارداد از سوی کاربر لغو گردد هیچ مبلغی به کاربر عودت نمی گردد. 

6- در صورتی که تحویل سفارش بیش از 24 ساعت به تاخیر بیافتد، آروان ترجمه موظف به پرداخت خسارت می باشد. 

7- در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، این اعتراض توسط تیم سردبیری آروان ترجمه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید تیم سردبیری نسبت به ویرایش سفارش و یا بازپرداخت بخشی از هزینه سفارش به کاربر، طبق قوانین سایت توافق می گردد. انجام هر گونه ویرایش پس از مدت زمان گارانتی، مستلزم پرداخت هزینه مربوطه خواهد بود که از طرف شرکت اعلام می گردد. 

8- کلیه مترجمان، کارمندان و مدیران آروان ترجمه ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. 

9- تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه شده متعلق به کاربر خواهد بود. 

10- کاربر پس از واریز پیش پرداخت موظف می باشد هنگام آماده شدن سفارش باقیمانده هزینه را واریز نماید. 

11- آروان ترجمه در ارتباط با محتوای سفارش هیچ گونه بررسی انجام نمی دهد و کلیه مسئولیت های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن ها نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است. 

12- تمامی ارتباطات بین مشتری و مترجم از طریق سایت انجام می شود.