ترجمه مقاله

  • ۱۳۹۷/۰۹/۲۲
  • ۰۹۳۵۹۷۷۶۴۷۷-۰۹۱۹۵۰۴۹۵۶۸

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

در محیط های علمی، مقاله هایی که در ژورنال هایی با ایمپکت فاکتور بالا چاپ می شوند در مقایسه با سایر کتب و نگارشات علمی (از جمله کتاب، گزارش، و مقاله های ارائه شده در کنفرانس)جایگاه بالاتری دارند. گروه مترجمان آروان از جمله موسسات پیشگام در زمینه ترجمه مقاله های علمی برای دانشجویان و اساتید است. ترجمه مقاله یکی از تخصصی ترین امور در حرفه ترجمه قلمداد می گردد.اقشار مختلف از قبیل دانشجویان در تحصیلات خود نیازمند بهره گیری از مقالات بین المللی مرتبط با رشته خود می باشند.از این رو، ترجمه تخصصی این مقالات تنها باید به دست مترجمین تحصیل کرده در رشته مرتبط انجام گیرد تا قابلیت درک و تعبیر عبارات کلیدی و تخصصی رشته مربوطه را داشته باشند. آروان ترجمه در این زمینه پیشگام می باشد و با بهره گیری از فن ترجمه روز اقدام به ترجمه مقالات متعددی در رشته های گوناگون نموده است.

گروه مترجمان آروان متشکل از متخصصان زبان حرفه ای است که سابقه ی طولانی مدت در زمینه ترجمه مقاله های علمی دارند. هر مترجم گنجینه ای از دانش در حوزه ی تخصصی خاصی را در خود دارد. ما جهت انجام سفارش مترجمی را در اختیارتان قرار می دهیم که از دانش تخصصی مرتبط با موضوع مقاله علمی مربوطه برخوردار باشد.

 آروان ترجمه به ترجمه مقاله های علمی متعددی از قبیل: ترجمه مقاله های پزشکی، ترجمه مقاله های علوم انسانی و ترجمه مقاله های مهندسی و فنی پرداخته است.

همچنین ترجمه کتاب ، ترجمه رزومه ، ترجمه چکیده  از دیگر خدمات گروه ترجمه آروان می باشد.